You know you love me!!! XoXo Gossip GirL...

You know you love me!!! XoXo Gossip GirL...

*Haftanin Karakteri : GossipGirL (Kristen BeLL)*

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Smallville

YazarMesaj
NeroLuce
Özel III. sınıf Constance Biilard Öğrencisi
Özel III. sınıf Constance Biilard Öğrencisi

Ruh HaLiniz :
Aile : Waldorf Ailesi
Aldığı giysi sayısı : 96
Rep Gucu : 922
Yorum : GG : çok güzeL fikirLeri oLan, yararLı, sewimLi, kim oLduunu biLen biri

MesajKonu: Smallville   C.tesi 22 Ağus. 2009, 02:42

SMALLVILLE

Clark Kent, Superman olma yolunda adım adım ilerlerken Smallville'de yeni süper kahramanlar doğuyor.
Her efsanenin bir başlangıcı vardır. Superman’den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı. Smallville bizi Clark Kent’in kimlik arayışına girdiği gençlik yıllarına götürüyor. Superman mitolojisinden daha çok parçanın yerine oturmasıyla birlikte Clark’ın kostümlü bir kahramana dönüşümüne git gide daha da yaklaşıyoruz. Sonunda özel güçlerini ve kaderini kabullenen Clark Kent, Superman olma yolunda adım adım ilerlerken Smallville’de yeni kahramanlar baş gösteriyor. Örneğin çizgi roman klasiklerinden, Clark’ın Kriptonlu kuzeni güzeller güzeli Supergirl kasabaya geldi. Özel güçleri olanlar sadece Kriptonlular değil. Chloe meteorlar sayesinde edindiği güçleriyle barışmaya çalışırken, Lois de Daily Planet’a giriş yapıyor. Clark’ı yeni sezonda yeni düşmanların yanı sıra eskilerden tanıdık yüzler de ziyaret edecek. Her efsanenin bir başlangıcı vardır. Clark’ın kostümünü üstüne geçirmesine az kaldı.
GossipGirL*bLair
Queen
Queen

Ruh HaLiniz :
Aile : Waldorf Ailesi
Dedikodu sayısı : 11
Aldığı giysi sayısı : sonsuz
Rep Gucu : 2364
İş/Hobiler : CNBC-e islemek, resim çizmek, kitap okumak, film çekmek,alışveriş yapmak, dans etmek, insanları gıcık etmek :P
Yorum : hayatınızda görüp görebilceiniz en deli kız xD
Lakap : The Cheerleader

MesajKonu: Geri: Smallville   Salı 25 Ağus. 2009, 21:22

guzel bi dizi takip ediyorum duzenli olarak en sewdiim lana. ben lex'i clark dan daha cok sewviyrum ama Very Happy

Smallville
1 sayfadaki 1 sayfası