You know you love me!!! XoXo Gossip GirL...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Haftanin Karakteri : GossipGirL (Kristen BeLL)*

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öğrenci seçimleri

+2
NeroLuce
GossipGirL*bLair
6 posters
YazarMesaj
GossipGirL*bLair
Queen
Queen
GossipGirL*bLair

Ruh HaLiniz : Öğrenci seçimleri Hmbl7p11
Aile : Waldorf Ailesi
Dedikodu sayısı : 11
Aldığı giysi sayısı : sonsuz
Rep Gucu : 2364
İş/Hobiler : CNBC-e islemek, resim çizmek, kitap okumak, film çekmek,alışveriş yapmak, dans etmek, insanları gıcık etmek :P
Yorum : hayatınızda görüp görebilceiniz en deli kız xD
Lakap : The Cheerleader

Öğrenci seçimleri Empty
MesajKonu: Öğrenci seçimleri   Öğrenci seçimleri Icon_minitimePaz 25 Nis. 2010, 05:42

Aşağıdaki formu doldurunuz.

RP ad soyadınız :
Okulunuz (Kızlar için Constance, erkekler için St. Judes) :
RP :

(Rpniz ne kadar uzun ve değişik olursa okadar yuksek sınıfa taşınacaksınız. Örn : 20-30 satır III. sınıf gibi.)
NeroLuce
Özel III. sınıf Constance Biilard Öğrencisi
Özel III. sınıf Constance Biilard Öğrencisi
NeroLuce

Ruh HaLiniz : Öğrenci seçimleri Ohops5
Aldığı giysi sayısı : 96
Rep Gucu : 922
Yorum : GG : çok güzeL fikirLeri oLan, yararLı, sewimLi, kim oLduunu biLen biri

Öğrenci seçimleri Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenci seçimleri   Öğrenci seçimleri Icon_minitimeC.tesi 01 Mayıs 2010, 04:19

RP ad soyadınız : Bela Talbot
Okulunuz : Constance
RP : “Akşam yemeğine katılacak mısınız, yoksa yemeğinizi Plaza’daki odanıza mı gönderelim bayan?” diye sordu Samuel, en havalı İngiliz sesiyle. Abisinin sesindeki alaycı tını olmasa soranın uşakları olduğunu da düşünebilirdi. Herneyse..
Bela ateş saçan gözlerle, yatak odasından içeriye doğru abisine baktı. “Aslında bende dışarı çıkıyordum,” diye karşılık verdi, lacivert ipek elbisesini dolabından çıkarırken. Sevgilisi Austin hala kayıplardaydı ve Bela o gün Plaza’dan eve gelirken üzerinde okul üniformasıyla taksiye binerken hayatının en küçük düşürücü deneyimini yaşamıştı çünkü günlerden cumartesiydi ve okul yoktu.
Okula giderken üniforma giymek zorunda olan kızlar, okul saatlerinin dışında, özellikle de hafta sonları üniformaları içinde görülmemek için ellerinden geleni yapardı. Neden cumartesi üniformasıyla kalması gerektiğine gelince… En iyisi orasını es geçelim. Yinede normalde çok üsteleyeceği bu olaya pek takılmadı, aklı Blair’ın bahsettiği şu Yale partisindeydi. Cazip bir fikirdi ve aynı zamanda Austin’den intikam için bir fırsat anlamına geliyordu.
Her şeyi planlamıştı bile. Adeta bir peri kızı gibi parfüm ve sigara dumanları içinde partiye dalış yapacak ve üzerindeki kıyafet öylesine karşı konulmaz olacaktı ki, partiye gelen bütün birinci sınıflar ve hatta Yale mezunları bile ellerindeki kadehleri bir kenara fırlatıp Bela’nın ayaklarına kapanacaklardı. Gruptaki en yakışıklı ve cezbedici erkek de ona Austin’den alacağı intikam konusunda yardım edecek ve tabii bundan haberdar olmayacaktı. Austin’e yok olup Brown’a ya da daha uzak bir üniversiteye gitmesini çünkü bundan sonra yüzünü asla görmek istemediğini söyleyecekti.
Samuel bir şeyler geveledi. Bela ise onu tabi ki de dinlemiyordu, kaşlarını çatarak elindeki dar elbiseye baktı. Koyu Yale mavisinin güzel bir tonuydu ama Bela için yeterince çarpıcı değildi. Tabii altına bir çift ipli topuklu ayakkabı giymezse ki bu ayakkabılardan onda bir sürü vardı.
“Partinin sadece gelecek kış Yale’e gideceği kesin olan öğrenciler için olduğunu sanıyordum” diye fikrini yürüttü Samuel yüksek sesle. “Sen hala kabul edilmedin değil mi?”
Bela onu duymazdan gelerek dolabından şu mini pançolardan bir tane çıkardı. Mavi-gri çizgili bir şeydi. Yakışıp yakışmadığını görmek için pançoyu elbiseye yanaştırdı. Yakışıyordu fakat yeterli değildi.
Samuel’e dönüp ona buz gibi bir ‘cehennem olup gider misin burada giyinmeye çalışıyorum’ bakışı fırlattı. “Bilgin olsun diye söylüyorum henüz değil belki ama eninde sonunda kabul edileceğimden son derece eminim, bu yüzden de partiye katılmamamı gerektirecek herhangi bir sebep göremiyorum.” Kapıya doğru yürüdü ev Sam’in yüzüne çarpmak için hazırlık olsun diye eliyle tokmağı kavradı. Kendisi zaten Harvard’a erken kabul edilmişti. Bu onu neden ilgilendiriyordu ki?
Sam zarar vermek istemediğini belirtmek için ellerini havaya kaldırıp geri çekildi. Bu bir şeyi değiştirmedi, Bela kapıyı yine de çarparak kapattı.
Sonunda yalnızdı. Şimdi gümüş renkli metalik ayakkabılarından hangisini seçmesi gerektiğine kolayca karar verebilecekti.

RP OUt: rp yazmak neyse de Gossip Girl hakkında uzun bir rp yazmak beni zorladı, senaristlere Allah kolaylık versin. (:
İlk rp vs. tam olarak ne yapacağımı bilmesemde çıktı birşeyler işte. Son sınıfta olabilirim belki umuduyla rp'de karakterin son sınıfa gittiğini belli eden karakterler kullandım... Aslında söylemek istediğim bu değildi. Yanlışlarım varsa ilk uzun rp olmasına verip tekar denemem için bir şans daha verebilirmisin dicektim sadece. Anlatamadım ama anlamışsındır umarım GG (:
GossipGirL*bLair
Queen
Queen
GossipGirL*bLair

İş/Hobiler : CNBC-e islemek, resim çizmek, kitap okumak, film çekmek,alışveriş yapmak, dans etmek, insanları gıcık etmek :P

Öğrenci seçimleri Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenci seçimleri   Öğrenci seçimleri Icon_minitimeC.tesi 01 Mayıs 2010, 14:02

[color:1bcb=redÖzel ]III. Sınıf öğrencisi. (: çok güzel olmuş kurguya bayıldım. (Seni tekrar Mod da yapıyorum)
Emma blair Wyatt
II. Sınıf Constance Billard
II. Sınıf Constance Billard
Emma blair Wyatt

Ruh HaLiniz : Öğrenci seçimleri Glensu11
Rep Gucu : 20
İş/Hobiler : Buz pateni, kitap okumak, yüzmek, alışveriş
Yorum : GGb : hoşgeldin Smile

Öğrenci seçimleri Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenci seçimleri   Öğrenci seçimleri Icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010, 16:58

RP ad soyadınız : Emma Blair Wyatt
Okulunuz:Constance
Rp: Emma gözlerini açtığında, karşısındaki perdeleri açık pencereden güneşin henüz yeni doğduğunu gördü. Uykusu yoktu, ancak yataktan kalkmak istemiyordu. Zaten tüm gece doğru dürüst uyuyamamıştı, uykuya daldığı anda gördüğü kabuslar yüzünden uykusu sürekli bölünmüştü. Saate baktı, Serena'yla buluşmak için söz verdiği saate daha 2 saat vardı. "2 saat..." diye düşündü. Bu iki saati nasıl geçireceğini bilmiyordu. Serena "Çok önemli bir şey konuşmamız gerekiyor, telefonda olmaz." demişti. Neydi bu önemli şey?

Yavaşça doğruldu. Tam karşısındaki boy aynasından kendini görebiliyordu. Gerçekten çok bitkin görünüyordu, ama yine de görüntüsünü sevdi. Kalkıp banyoya girdi ve hazırlanmaya başladı. Çok kısa bir sürede hafif bir makyajla hazırlık işi bitmişti, hiç bir zaman fazla majyaja gerek duymayacak kadar güzeldi zaten. Canı hiçbir şey yemek veya içmek istemiyordıu, evden çıktı ve kendisine bakan şoförüne yürüyeceğini söyledi.

Yoksa zaman nasıl geçerdi ?

Kafasında bir sürü düşünce vardı, ve hepsi de birbirinden anlamsızdı. En sonunda düşünmeyi kesmeye karar verdi, ne de olsa Serena'yla konuşana kadar düşünüp düşünüp duracak, sonra da her bir fikrinin ne kadar olasılıksız olduğuna karar verip yine bir sonuca varamayacaktı.

Buluşacakları cafeye vardığında, saatine baktı, bir saat erken gelmişti. İçeri girdi, etrafa bakındı ve Serena'yı gördü. İçeceğini yudumlarken, dalgın bir şekilde dışarıyı seyrediyordu.

Emma, derin bir nefes alıp Serena'ya doğru yürümeye başladı. Birazdan çok kötü bir haber alacağını bildiği için, şu an mutlu şeyler düşünmeye çalışıyordu. Masaya oturup "Günaydın." diyene kadar Serena onu farketmedi bile. Sonra birden kendine gelip, "Ah, Emma erken gelmişsin. Günaydın " dedi.
Not : İlk defa rp yapıyorum Very Happy Umarım saçma olmamıştır.
GossipGirL*bLair
Queen
Queen
GossipGirL*bLair

Öğrenci seçimleri Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenci seçimleri   Öğrenci seçimleri Icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010, 20:00

jenny-humphrey demiş ki:
RP ad soyadınız : Jenny Humphrey
RP :Jenny nin Queen olarak gideceği ilk partiydi.Kendini bir şekilde kanıtlamak istiyordu herkesin onun Blair gibi gibi iyi bir Queen olacağına inanmaları için.partilerin yıldızı olmak istiyordu.haftalardır bu gün için tasarladığı ve kendine özgü elbisenin giydi saçını ve makyajını tamamladıktan bir taksiye atlayıp partinin planladığı yere geç de olsa gitti.bir içki alıp etrafını incelemeye başladı.
aradan uzun zaman geçmişti parti bütün hızıyla devam etmekteydi.jenny istediği gibi hareketleri konuşması ve kıyafetiyle arkadaşlarının ilgisini çekmişti.uzaktan biri bağırıyordu 'jenny humphrey çok güzel şarkı söylediğini işittim'bunu duyan herkes jennynin şarkı söylemesi için onu ikna etmeye çalışıyorlardı.ama jenny kimsenin karşısında şarkı söylememişti.ya bir felaketle sonuçlanırsa!!!diye düşünüyordu o bunları düşünürken biri kolundan onu yakalayıp sahnenin önüne kadar getirdi onu jenny nin artık başka şansı kalmamıştı oraya çıkıp şarkı söyleyecekti sahneye nasıl çıktı nasıl şarkısını söyledi bilmiyordu ama hepsi bitmişti ve müthiş bir alkış sesi yükseliyordu bir şekilde jenny humphrey bir konu da iyi olduğunu herkese göstermişti ve bu bir başlangıçtı bla bla bla (Biraz saçma oldu ama benden bu kadar:))
Canm sen queen'sin zaten yazmana gerek yoktu (: sen karar vericeksin kimin ne olcağına (:
Blair love seni 2. sınıf yapıyorum şimdilik, biraz kısa olmuş RP'n. Eğer değiştirmek istersen 5 gün içinde tekrar yazma hakkın var.
Vanessa Abrams

Vanessa Abrams

Ruh HaLiniz : Öğrenci seçimleri 269iqjb9
Rep Gucu : 4

Öğrenci seçimleri Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenci seçimleri   Öğrenci seçimleri Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 19:45

RP ad soyadınız : Vanessa Abrams
Okulunuz: Constance
RP : (Rp'de iğrencimdir, 1. snf olsam yeter (: inş. o kadarını da yazabilirim )
Partilere davetiyesiz girmek Vanessa için hiç zor değildi. Özellikle de acil bir durum varsa. İşte bu yüzden şu anda pencereden binanın içine sarkarken bir yandan da cama sıkışan ceketini kurtarmaya çalışıyordu. "Lanet olası şey.." dedi ceketini çekiştirirken. Nihayet pencereden kurtulmuştu, kendini yerde buldu. Ama ceketinin kolunu pencereye kaptırmıştı. "Neyse" dedi. "Sonuçta artık içerideyim."
Karanlık bir odadaydı. Duvarın arkasından gürültülü bir müzik sesi geliyordu. Kapıyı aralayıp dışarı baktı, kalabalığın içinde Dan'i görmeye çalıştı. Fakat yoktu.
Umutsuzca telefonuna baktı, arayan yoktu. Dan'i tekrar aramayı düşündü, fakat zaten 25 kere aramıştı ve Dan'in bu gürültüde telefonunu duyması imkansızdı.
Odadan çıkıp etrafta dolaşmaya başladı. O sırada Serena ile gözgöze geldi. Serena bir an duraksadı, sonra Vanessa'ya doğru yürümeye başladı. Vanessa şu an onunla konuşmayı hiç istemiyordu, hızla geri dönüp odaya tekrar girmeye çalıştı, fakat kapı açılmıyordu. İnsanlara çarparak çıkış kapısına doğru koştu, çıkıp gitti.
Georgina Sparks

Georgina Sparks

Ruh HaLiniz : Öğrenci seçimleri Evilgr11
Rep Gucu : 9
Lakap : Georgia

Öğrenci seçimleri Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenci seçimleri   Öğrenci seçimleri Icon_minitimePtsi 12 Tem. 2010, 02:05

RP ad soyadınız : Georgina Sparks
RP :
Georgina, okul arkadaşı Jasmine'in aradığını görünce heyecanla telefonu açtı.
Jasmine'in yarın Mannathan'a geleceğini ve görüşme için Lalo Café'de buluşmayı teklif etti. Georgina hemen "Evet" Dedi ve telefonu kapadı. Georgina sonunda onun eskisi gibi kıskanç olmadığını söyleyebilecekti.
Ertesi gün, Jass Lalo Café'de bekliyordu. Sonunda Georgina gelmişti ve konuşmaya başladılar. Tam o sırada, Blair önlerinden geçerek Georgina'ya "Gel" dedi ve cafénin içine girdiler. Georgina hiçbir şey anlamamıştı. Sanki Blair onun aklından geç.enleri okumuş gibi, "Vanessa için yardımın gerekiyor." Georgina " Ben o işleri bıraktım Blair, üzgünüm beni eski halime döndürmek mi istiyorsun, inan bana bu asla olmayacak" dedi ve arkadaşını yanına gitti.
Jasmine "Ne oldu Georgina ve o kız da kim?" Şimdi ne diyecekti? Arkadaşına daha yeni o işleri bıraktığını söylemişti. O sırada Blair Café'den çıkarken onların masasına gitti ve " Ah Georgina yarın sabah 11 'de benim evimde ol." Jasmine ne olduğunu bulmaya çalışırken Blair atıldı " Ne mi oluyor; Georgina o kötü işleri bırakmadı, değil mi Geogina? Ah neyse benim gitmem lazım, unutma saat 11'de benim evimde. Görüşürüz!" Jasmine " Buna inanamıyorum, bir de sana inanmamı bekliyorsun ha? Üzgünüm, benden bu kadar" deyip gitti. Georgina, Blair'e çok kızmıştı. Aslında Blair'de tam bunu istiyordu. Kızıp eski haline dönecekti ama Georgina bunu bildiğinden sinirlenmemişti.
O gece Georgina Jasmine'i ne arasa da bir türlü açmak bilmiyordu.
Ertesi gün saat 11'de Georgina Blair'in evine gelmişti. Hala emin değildi. Ya Blair'e karşı koyamayıp eski haline dönerse. Ama yine de gitmek istiyordu ve bu kendisin alıkoyamadığı bir şeydi. Sonunda kapıyı çaldığında Blair "Geleceğini biliyordum, haydi işe koyulmaya!" dedi coşkuyla. Georgina aslında ona yanlış yolu göstermeyi düşünüyordü ama sonra bunun da kötü olduğunu biliyordu. Hala bu işteyken aklı Jasmine'de kalmıştı, ya onunla hep küs kalacaksa... " Evet Georgina sana söylüyorum!" dedi Blair kızgınlıkla. Georgina silkinerek, " Ah evet, ne diyorduk?" dedi. Blair kaşlarını çatarak " Sen beni dinlemiyor musun?" Georgina Blair'in planına bakarak düşündü, buna evet dese eski haline dönmüş olacaktı ve Jasmine'e yalan söylemiş olacaktı. Ama ağzından bir " Evet, bu çok iyi" dedi Georgina hala kendine inanmıyordu. Bunu nasıl yapardı? Hemen Blair'in evinden çıktı ve evine doğru gitti, İşte o zaman aklında şimşek çaktı ve " Bunu nasıl düşünemedim ki? Elbette Vanessa'yı arayıp bütün olayı anlatabilirim. Evet işte bu!" dedi ve Vanessa'yı aradı. Vanessa Georgina'ya inanmadı.
Akşam baloda Vanessa Blair'i görünce bunun gerçek olduğunun farkına vardı. Hemen Georgina'nın yanına gidip " Bunu durdurabilir misin? " dedi. Georgina bir yolunu bulamasa da ne yapacağını gösterdi. Blair'in planları suya düşmüştü. Bunun sorumlusunun Georgina olduğunu biliyordu.
Balonun sonunda Vanessa Georgina'nın yanına gidip ona sarıldı " Teşekkür ederim Georgina" dedi ve gitti.
Blair Georgina'ya ne yapacağını düşünürken Georgina " Sana bir şey söyleyeyim mi, ne yaparsan yap, hiçbiri işe yaramayacaktır." deyip balo salonunu terketti.
Angela Zoéy Queen

Ruh HaLiniz : Öğrenci seçimleri Danceu11
Rep Gucu : 1
İş/Hobiler : Öğrencilik :D
Lakap : Ang,Angel,Zo,Zoé diyolar genelde (:

Öğrenci seçimleri Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenci seçimleri   Öğrenci seçimleri Icon_minitimePaz 01 Ağus. 2010, 04:33

RP ad soyadınız : Angela Zoey Queen

Okulunuz (Kızlar için Constance, erkekler için St. Judes) : Constance
RP :
Spoiler:

Öğrenci seçimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yetişkin Seçimleri
» Öğretmen Seçimleri